04742239899
Hakkımızda

Sarıkamış Dinamik Otel olarak,

2021 den beri hizmet vermekteyiz.

Kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini güven ve iş ahlak anlayışımız sayesinde online olarak sizlerin ihtiyaç ve beklentileri karşılıyoruz.

Bize 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve online olarak güvenli bir şekilde rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz

dinamikotel.com / sitesinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları TÇ Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. Fiyatlar gün içerisinde değişiklik gösterebilir. TÇ Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (TUREVO TURİZM A-10596) Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentası ve TÜRSAB üyesidir. OTELDEAL.COM sitesinin kullanıcıları TÇ Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.